Uşak İlçe Otobüs Saatleri

Paylaş

Uşak Şehir İçi Minibüs Sefer ve Güzergahları İçin Tıklayın


EŞME

ULUBEY



EŞME TREN ve OTOBÜS SAATLERİ

EŞME SEYAHAT HAREKET SAATLERİ
Eşme -Uşak  Uşak-Eşme Eşme-İzmir İzmir-Eşme
06:30 06:30 08:30 (Alaşehir) 12:00 (Alaşehir)
07:00 (Kolankaya) 07:30 12:45 (Alaşehir) 15:30 (Kula)
07:30 08:15 (Kolankaya) 17:30 (Kula) 18:00 (Alaşehir)
08:00 09:30
08:30 10:30
09:30 11:15 Eşme-Denizli Denizli-Eşme
10:30 12:15 08:15 17:15
11:45 13:15
12:45 14:15 Eşme-Alaşehir Alaşehir-Eşme
13:45 15:15 08.30  12.30 14.15(Garaj)
14:45 16:15 20.00(Garaj)
15:45 17.00 (Kolankaya)
16:30(Kolankaya) 17:45
17:45 18:45
19:45 20:15
21:30 23:30
ALAŞEHİR SARIKIZ TURİZM EŞME ŞUBESİ
Eşme-Ankara 00:30 Ankara-Eşme 22:30
İzmir > Uşak Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
İzmir (Basmane) 07:40 15:00
Çiğli 08:08 15:31
Menemen 08:26 15:49
Emiralem 08:37 15:58
Ayvacık 08:46 x
Muradiye 08:59 16:17
Horozköy 09:07 16:25
Manisa 09:14 16:33
Çobanisa 09:29 16:48
Turgutlu 09:44 17:04
Urganlı 09:56 17:16
Ahmetli 10:09 17:26
Yaraşlı 10:14 17:31
Sart 10:20 17:37
Salihli 10:29 17:46
Gümüşçayı 10:34 17:51
Kabazlı 10:39 17:56
Yeşilkavak 10:44 18:01
Köseali 10:49 18:06
Kavaklıdere 10:56 18:13
Yeniköy D 11:01 18:18
Piyadeler 11:07 18:24
Akkeçili Durağı 11:15 18:31
Alaşehir 11:22 18:41
Killik 11:31 18:50
Gümüşçay Durağı 11:36 18:55
Ceber Kamara 11:43 19:02
Konaklar 11:51 19:10
İsmailbey 12:05 19:24
Türkmentepe 12:14 x
Davutlarköyü 12:25 19:43
Güneyköy 12:36 19:55
Armutlu Durağı 12:42 20:01
Eşme 12:52 20:11
Ahmetler 13:11 20:30
İnay 13:32 20:51
Ovaköy 13:53 21:12
Uşak 14:05 21:24
Uşak > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Uşak 06:20 16:05
Ovaköy 06:35 16:20
İnay 06:54 16:39
Ahmetler 07:13 16:58
Eşme 07:35 17:20
Armutlu Durağı 07:44 17:29
Güneyköy 07:53 17:37
Km.205+251 07:58 17:42
Davutlarköyü 08:03 17:47
Km.199+510 08:09 17:53
Türkmentepe 08:14 x
İsmailbey 08:20 18:02
Km.189+320 08:27 18:09
Konaklar 08:33 18:16
Ceber Kamara 08:38 18:21
Gümüşçay Durağı 08:43 18:26
Killik 08:47 18:30
Alaşehir 08:57 18:40
Akkeçili Durağı 09:03 18:46
Piyadeler 09:09 18:52
Yeniköy D 09:15 18:58
Kavaklıdere 09:20 19:03
Köseali 09:27 19:10
Yeşilkavak 09:32 19:15
Kabazlı 09:37 19:20
Gümüşçayı 09:43 19:26
Salihli 09:49 19:34
Sart 09:58 19:43
Yaraşlı 10:04 19:50
Ahmetli 10:10 19:55
Urganlı 10:20 20:06
Turgutlu 10:33 20:20
Çobanisa 10:47 20:34
Manisa 11:06 20:53
Horozköy 11:11 20:58
Muradiye 11:19 21:06
Ayvacık x 21:19
Emiralem 11:39 21:28
Menemen 11:51 21:39
Çiğli 12:09 21:56
İzmir (Basmane) 12:38 22:25

ULUBEY OTOBÜS SAATLERİ
TOBÜS HAREKET SAATLERİ
ULUBEY HAFTAİÇİ HAREKET SAATLERİ ULUBEY HAFTASONU HAREKET SAATLERİ ULUBEY YAZ TATİLİ HAREKET SAATLERİ
ULUBEY UŞAK ULUBEY UŞAK ULUBEY UŞAK ULUBEY UŞAK ULUBEY UŞAK ULUBEY UŞAK
06:30 07:20 12:45 14:00 07:15 08:00 13:15 14:30 06:30 07:20 13:15 14:15
07:00 07:40 13:30 14:45 08:00 08:45 14:00 15:15 07:00 07:50 14:00 15:00
07:15 07:50 14:15 15:30 08:45 09:30 14:45 16:00 07:30 08:30 14:45 15:45
07:30 08:30 15:00 16:00 09:30 10:30 15:30 16:45 08:00 09:00 15:30 16:30
08:00 09:00 15:30 16:30 10:15 11:15 16:15 17:30 08:45 09:45 16:15 17:15
08:30 09:30 16:00 17:00 11:00 12:15 17:00 18:30 09:30 10:30 17:00 18:00
09:00 10:15 16:30 17:30 11:45 13:00 18:15 20:15 10:15 11:15 17:40 18:45
09:45 11:00 17:00 18:00 12:30 13:45 19:30 23:15 11:00 12:00 18:15 19:30
10:30 11:45 17:40 18:45 Resmi Tatilde ve Bayramda Hareket Saatlerinde Değişiklik Yapılabilir 11:45 12:45 19:30 20:15
11:15 12:30 18:15 20:15 12:30 13:30 21:30 23:15
12:00 13:15 19:30 23:15 Okullar Açılınca Sona Erer
İLETİŞİM
Belediye Garajı – Ulubey
Tel                 : 0276 716 12 27
Başkan           : 0543 378 36 66
Yazıhane Cep: 0539 410 17 19

Yazar: Uşak Online

Bir Yorum Yazın